5 מתנות לפסח לעובדים – המלצה

לקראת פסח, חברות רבות נוהגות להעניק מתנות לעובדים לפסח לכל אחד מעובדיה (יותר מ-90% מהחברות במשק). כל חברה בוחרת את המתנה לפסח הייחודית שלה, כך שעובדיה יהנו ממנה במהלך החג.

מתנות לעובדים לפסח – פסקת המלצה

מנהלי החברות בוחנים בקפידה ובתשומת לב רבה מבין מגוון ענק של מתנות שמוצעות להן לחג. בכל חג, נהוג להציע מגוון מתנות לעובדים רחב, כדי לקלוע לטעמם של העובדים ולהבטיח שכל אחד מעובדי החברה יהיה מרוצה ביותר. איך עושים זאת? באמצעות אתר בחירת מתנות לפסח, בו כל עובד יכול לבחור בעצמו מתנה לחג, כך שהוא ומשפחתו יוכלו להנות בפסח ולאחר מכן מאותה המתנה.

כולם שמחים לקבל מתנות, בטח ובטח עובדים שמתאמצים כל-כך ביום יום להשביע את רצונם של המנהלים, להצטיין בעבודה ורובם גם נמצאים בתחרות מתמדת אל מול קולגות. מתנות לעובדים בחג, יכולות להוות הוקרה והערכה כלפי העובדים – מומלץ ביותר!

מתנות לפסח שכל עובד ישמח לקבל

 שעון גארמין נחשב מבין מתנות לעובדים כמוצר בעל הדרישה הביקוש הגבוה ביותר. מדובר בשעון ספורט רב שימושי שקיימים ממנו כמה דגמים שמשמשים למטרות שונות.

שעון זה, משמש כבר שנים כמתנה לעובדים האיכותית והנחשבת ביותר. בסדרת גארמין, תוכלו למצוא גם מוצרי ספורט נוספים שיכולים להיות חלק מאתר בחירת מתנות לפסח.

כל מתנה שעובד מקבל בפסח, גורמת לשמחה גדולה בחיק המשפחה, כיוון שכל בני המשפחה נהנים ממנה – במידה כמובן והמתנה נבחרת דרך אתר בחירה לפסח.

חברת ניקלס מציעה מגוון מתנות לפסח באתר בחירה מותאם

בחירת מתנות לפסח לעובדים כנראה תדרוש מכם זמן רב – התעסקות, השקעה, כסף וזמן. מן הסתם, שתדרשו גם ליצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, כדי להביא לעובדים שלכם את המתנות הייחודיות ביותר. לא תרצו להיות כמו יתר החברות!

לצוות ניקלס ניסיון רב שנים בעזרה ובייעוץ לבחירת מתנות לפסח לעובדים, מתנות לראש השנה ולחגים נוספים.

כדי לחסוך לכם מעט זמן יקר, נשמח להציע במאמר להלן 5 מתנות שיכולות להיות מצויינות עבור העובדים או הלקוחות לקראת פסח 2023.

מארז עציץ ויין

הלקוחות שלכם ישמחו כל-כך ממארז כזה! מתנה מושלמת לפסח. מארז עץ הכולל בקבוק יין, עציץ בונסאי במארז חגיגי.

מארז חגיגי לפסח

כשמחפשים מארזים לפסח לעובדים, זה המארז שמחפשים. מארז מהודר הכולל יין, שוקולדים, עיטורים, פיצוחים, שמן זית ועוד. כל הטוב הזה במחיר סימלי של 100 שקלים למארז.

מיקסר נינג’ה איכותי

פתרון מדהים לעובדים למתנת חג. מיקסר נינג’ה איכותי הכולל מגוון מצבי פעולה ואפשרויות להשלמת הסט במטבח.

סט סכינים וקרש חיתוך

אם יש משהו שכל העובדים בחברה עושים זה להיות במטבח כחלק מהיום-יום שלהם. כל אדם באשר הוא מגיע למטבח במהלך היום שלו ולכן אנחנו מציעים סט סכינים וקרש חיתוך איכותיים, שיהפכו את חווית הבישול למשהו אחר!

לסיכום

ניקלס מציעה מגוון ענק של מתנות חג לעובדים, כולל מתנות ספורט, טכנולוגיה, קמפינג, ילדים, תינוקות ועוד. לקראת חג הפסח 2023, ערכנו סקר ויצרנו עבורכם קטלוגים מותאמים לפי תקציב, כאלו שיעזרו לכם לחסוך זמן יקר ומשאבים לקראת החג.

נשמח לעמוד לשירותכם, לספק מגוון מוצרים רחב ומגוון עבורכם, כך שהעובדים שלכם יהנו בפסח 2023 כמו שלא נהנו לפני!